Kratom MD green

Kratom MD green

Kratom, latinsky zvaný Mitragyna Speciosa, je orientální rostlina, kterou ve východní Asii konzumují již po staletí a stala se nedílnou součástí jejich kultury. 

Odrůda MD green, kterou prodáváme, se mele ze sušených listů bez jakýchkoliv přidaných látek. Našim hlavním cílem je dodávat ten nejkvalitnější kratom i přes to, že se zvýšená kvalita může projevit na nákupní ceně.

Původ

Domovinou námi dodávaného kratomu je jihovýchodní Asie, přesněji oblast mezi Malajsií a Indonésií.

Historie kratomu sahá až do daleké minulosti, v Thajsku a přilehlých zemích je známý odnepaměti a pro tamní je obyvatele je jeho užívaní tradicí. Počátkem 19. století bylo poprvé pěstování kratomu ve větším množství zdokumentováno holandským botanikem Pietrem Willemem Korthalsem. Místo, kde se mitragyna speciosa vyskytla vůbec poprvé, neznáme, ale v současnosti se jí dobře daří v jihovýchodní Asii a v oblasti Indočíny, roste přirozeně v deštných pralesech.

V důsledku výskytu kratomu na poměrně velkém území došlo k adaptaci rostliny na rozdílná prostředí jednotlivých oblastí a vzniklo několik druhů kratomu se specifickými účinky.

 

Účinky

V jihovýchodní Asii se kratom kvůli jeho jediněčných účinkům používá již po staletí, ale kvůli evropské legislativě (přesněji nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012) je nesmíme uvádět na prodejní stránce. Bližší informace o účincích se můžete dočíst na kratom-info.cz

Charakteristika kratomu

Lze nalézt bezpočet diskuzí na téma užívání kratomu, ve kterých se uživatelé jednoznačně shodují na výhodách a skvělých vlastnostech, kterými tato impozantní rostlina oplývá. Potřebujete se rychle naučit na zítřejší zkoušku? Čeká Vás probdělá noc nad skripty, náročná práce nebo vyčerpávající fyzická námaha? S kratomem žádný problém. Jste unaveni a rádi byste si užili relax? Kratom vás naladí na tu správnou vlnu.

 
 

Balení zásilek

Zásílky posíláme v neoznačeném balíku pod soukromou osobou. Na zásilce ani v odesílateli se nikde nevyskytuje název eshopu nebo název produktu. Nabízíme rovněž možnost přebalit Kratom do podoby produktu "Matcha čaj" včetně příbalového letáku. Pro tuto možnost stačí ve formuláři zaškrtnout pole "Chci zabalit zboží jako čaj".

 

129 Kč